ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREInteligentne sieci
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Enea Operator podpisała umowę na budowę inteligentnej sieci
27.03.2019r. 17:54

Enea Operator podpisała umowę z konsorcjum wykonawców, które będzie odpowiedzialne za realizację inwestycji budowy inteligentnej sieci na terenie południowej Wielkopolski.
Realizacja inwestycji budowy inteligentnej sieci na terenie południowej Wielkopolski (Oddział Poznań płd.), będzie polegała na modernizacji i przebudowie linii i stacji SN i nn. W ramach przedsięwzięcia mają być również zautomatyzowane linie i stacje poprzez zastosowanie zdalnego sterowania i elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej, w tym wskaźników przepływu prądów zwarciowych.

Przedsięwzięcie zrealizuje konsorcjum w składzie: Przedsiębiorstwo Budownictwa Energetycznego Elbud Poznań, Elfeko oraz Contrast.
Wartość umowy sięga prawie 37,285 mln zł netto, a termin zakończenia prac ustalono na 104 tygodnie od dnia zawarcia umowy.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE